Овочі-Ягоди-Сад

Як зробити тепличний бізнес прибутковим — основне питання форуму

Як зробити тепличний бізнес прибутковим — основне питання форуму


Всеукраїнський форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» — професійний майданчик для тих, хто планує або вже розвиває теплиці, — відбудеться 19 червня у Львові.

Теплиця сьогодні стає важливим інструментом збільшення прибутковості овочевого бізнесу. Над започаткуванням напряму закритого ґрунту замислюються як малі фермери, так і агрохолдинги. Адже галузь вимагає не лише перезавантаження через втрату великих овочевих площ на Півдні після вторгнення окупантів, а й може стати потужним вектором розвитку українського овочівництва, зокрема для імпортозаміщення.

Цьому буде присвячено перший масштабний Всеукраїнський форум саме з технологій вирощування овочів у закритому ґрунті — «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці», який відбудеться 19 червня у Львові.

Це професійний майданчик для аграріїв, які прагнуть започаткувати або розвити тепличний бізнес, зробити його рентабельним і високоприбутковим. Форум обговорить усі аспекти тепличного бізнесу: від технологій вирощування до питань збуту продукції й загалом ситуації з тепличною продукцією на ринку. Як побудувати та облаштувати теплицю, правильно обрати культури для вирощування, налагодити правильний захист і живлення рослин.

Важливо також розуміти основні тенденції в тепличному бізнесі, бути в курсі технологічних новинок та особливостей конструкцій сучасних теплиць — від простих тунелів до великих плівкових або скляних комплексів. Не менш важливо знати, який насіннєвий матеріал і розсаду використовують у технологіях закритого ґрунту. Значущою темою є також використання добрив.

На форум запрошено провідних фахівців тепличного бізнесу, які детально висвітлять усі аспекти вирощування в закритому ґрунті. Програма заходу буде надзвичайно насиченою, з численними виступами консультантів та експертів міжнародного рівня. Їхні доповіді охоплять усі технологічні етапи тепличного виробництва — від установлення конструкцій до вирощування високоякісних овочів і фруктів. Представники B2B компаній розкажуть про найактуальніші конструкції, розсаду, засоби живлення та захисту рослин. Експерти й учасники ринку нададуть повну картину попиту на продукцію закритого ґрунту та рекомендації щодо її збуту.

Серед інших тем форуму також обговорюватимуть такі: система зрошення для теплиць; опалення й альтернативні джерела енергії; самостійне виробництво розсади; освітлення й спеціалізована техніка; використання грантових коштів для створення теплиці; гідропоніка; різні види культур; теплиця як допоміжний проєкт і шляхи підвищення її рентабельності.

Організатори форуму — журнал «Садівництво по-українськи» й аграрний портал AgroTimes.ua збирають на захід консультантів, експертів, виробників і представників компаній, які поділяться своїм досвідом і знаннями у вирощуванні овочів у теплицях. Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у розвитку тепличного бізнесу й інтенсивного овочівництва.

Реєструйтеся на захід за посиланням https://teplytsya.agrotimes.ua/