Овочі-Ягоди-Сад

Виробник соків закладатиме малинники, реагуючи на світовий попит на ягоди

Виробник соків закладатиме малинники, реагуючи на світовий попит на ягоди

Компанія T.B. Fruit закладатиме ягідники, особливо малинники. Про це розповів в інтерв’ю журналу LandLord засновник групи компаній T.B. Fruit Тарас Барщовський.

Він пояснює це дуже високим попитом на ягоди у світі. «Якщо у минулому сезоні ми переробили близько 1 тис. тонн малини, то зараз вже 2,5 тис. тонн», – додав він.

Також компанія продовжить закладати високорентабельні сади. «Зараз у нас 2 тис. га молодих садів. Якщо за радянських часів з 1 га саду збирали максимум 10 тонн яблук, то новий сад із крапельним зрошенням дає до 100 тонн/га», – зазначив Тарас Барщовський.

Ще один напрям, який планує розвивати T.B. Fruit, – виробництво пектину. Він затребуваний у кондитерській і фармацевтичної промисловості, зазначив Тарас Барщовський.

Довідка

T.B. Fruit ‒ вертикально інтегрована міжнародна група компаній із замкненим циклом виробництва. Має 3,5 тис. га сільгоспугідь, вісім заводів із виробництва концентрованих соків та соків прямого віджиму, фруктових пюре та заморожених фруктів і овочів в Україні, Польщі, Молдові, а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси.

Є лідером українського ринку концентрованих соків. Загальна потужність переробних заводів становить 1,2 млн тонн концентрованого соку на рік. Випускає продукцію під торговими марками Galicia, Filvarok.

The BRС Global Standard – міжнародний стандарт безпечності харчових продуктів.

British Retail Consortium (BRC) створили у 1998 році Британським консорціумом роздрібних торговців, на основі якого був розроблений і впроваджений технічний стандарт і протокол для компаній, що постачають харчову продукцію.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!