Овочі-Ягоди-Сад

В Україні найвищі серед сусідніх країн ціни на черешню

Ціни на черешню в Україні найвищі серед країн-сусідів – $10,83/кг. Тоді як в Молдові цей фрукт коштує втричі дешевше – $2,25/кг.
Про це повідомляє EastFruit.

За даними моніторингу проєкту, найактивніше ціни на черешню минулого тижня знижувалися в Молдові, де, на тлі зростаючої пропозиції, ця продукція подешевшала в середньому на третину. Проте, відзначимо, що поки мова йде про ранні сорти черешні, непридатні для експорту, ціни на які за підсумками тижня знизилися до $1,97-2,53/кг.

У Росії ціни на черешню поки залишилися відносно стабільними: $ 2,93-4,09 / кг. Як і раніше, черешня, імпортована з Туреччини, пропонувалася в нижніх межах діапазону, а продукція з Узбекистану – у верхніх.

У Білорусі ж ціни на імпортну черешню (в основному виробництва Туреччини) знову знижувалися, хоча і не так активно, як минулого тижня. В кінці минулого тижня придбати цю продукцію на білоруському ринку можна було в середньому по $3,77/кг.

Найвищі ціни на черешню були зафіксовані в Україні та Польщі. У першій за тиждень вони навіть трохи підросли до $10,46-11,21/кг, а в другій перші відносно великі партії імпортної продукції пропонувалися по $4,84-9,19/кг.

Читайте також: Через заморозки частина виробників черешні втратить до 90% доходів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!