Овочі-Ягоди-Сад

В Україні дорожчає борщовий набір та тропічні фрукти

В Україні дорожчає борщовий набір та тропічні фрукти

Моніторинг цін на овочі-фрукти на основних продовольчих ринках країни.

Серед основних продовольчих ринків ми обрали три: найбільший плодоовочевий — «Нежданный», на якому в сезон купують продукцію з усіх регіонів; «Столичний» — найдорожчий ринок серед усіх гуртових, який визначає максимальний рівень цін, та «Шувар» — головний ринок для західноукраїнських областей.

У період з 29 березня по 7 квітня на українських ринках головним чином ціни росли на овочі борщового набору та тропічні фрукти. Вартість тепличної продукції та яблук знижувалася.

Головним чином подешевшали огірки у столиці — їх вартість тепер коливається у межах 30-39 грн /кг, тоді як на попередню звітну дату вони трималися в межах 35-37 грн/кг, найістотніше скорочення відбулося на заході там ціни скоротилися з 35-40 грн/кг до 18-28 грн/кг.

Серед овочів борщового набору найпомітніше подорожчали буряки їх вартість у більшій частині країни виросла, а навідчутніше на львівському «Шуварі» — з 4-5,5 грн/кг до 6-8 грн/кг.

У фруктовому кошику істотно подорожчали лимони на київському ринку «Столичний» — з 38-45 грн/кг до 40-45 грн/кг, а на львівському «Шуварі» — з 42 грн/кг до 40-44 грн/кг.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!