Овочі-Ягоди-Сад

В росії виділяють городи для робітників заводів

В росії виділяють городи для робітників заводів

Через непросте економічне становище, у якому опинилося підприємство «Автотор», що в Калінінграді збирало BMW, Кia, Hyundai, для підтримки колективу заводу виділили два масиви землі загальною площею 300 га. Цю землю поділили на ділянки по 10 соток.

Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

«З метою додаткової соціальної підтримки працівників підприємства акціонерами та керівництвом «Автотор»  було прийнято рішення виділити на безоплатній основі всім охочим земельні ділянки для облаштування городів», – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що виділено два земельні масиви загальною площею 300 га, що перебувають у власності компанії, – в районі селищ Холмогорівка та Любліне. 

«Попередньо було проведено анкетування серед працівників заводу, сформовано список бажаючих скористатися цим заходом підтримки», – додається у повідомленні. 

На першому засіданні комісії розподілили 168 ділянок між працівниками.

Також додають, що ділянки повністю підготовлені до сезонних посівних робіт – земля орана та проборонована. 

«Для забезпечення майбутнього врожаю на городах заводчан на «Автотор» організовано продаж високоякісної насіннєвої картоплі вітчизняного виробництва», – йдеться у релізі.

Довідка: Компанія «Автотор» першою в росії розпочала випуск автомобілів іноземних брендів – з 1997 року. Загальний обсяг виробництва перевищив 2,5 млн автомобілів. 

Через агресію відносно України більшість великих автовиробників, підтримуючи західні санкції, пішли з російського ринку.

Читайте також: Брянський тракторний завод зупинився без українських комплектуючих