Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Узбекистан уклав контракти на понад 1 млрд дол.

Поділитись:
Узбекистан уклав контракти на понад 1 млрд дол.

 

Узбекистан уклав 355 контрактів на суму 1,009 млрд дол. за підсумками першого Міжнародного плодоовочевого ярмарку, що відбувся в першій декаді листопада в Ташкенті, повідомила прес-служба АТ «Узагроэкспорт».

За даними компанії, відповідно з договорами Узбекистан поставить на експорт 1,421 млн тонн плодоовочевої продукції.

Із загального обсягу законтрактованої на експорт продукції 32% становлять овочі, 17 — виноград, 25 — фрукти, 13 — сушена й перероблена продукція, 12 — бобові культури й 1% — баштанні культури.

Контракти на постачання плодоовочевої продукції укладено з компаніями Німеччини, Шотландії, Швейцарії, Великої Британії, України, Білорусі, Литви, Азербайджану, Росії, Китаю, Кореї, Японії, Іраку, ОАЕ й Туреччині.

Ініціатива проведення щорічного Міжнародного плодоовочевого ярмарку належить першому президенту Узбекистану Ісламу Карімову.

Ярмарок стане новим експортним майданчиком, який дозволить іноземним покупцям безпосередньо виходити до виробників, мінімізувати ризики й логістику за купівлі плодоовочевої продукції з Узбекистану.

В Узбекистані щорічно виробляється близько 16 млн тонн плодів і овочів.

За даними офіційної статистики країни, в січні-вересні поточного року в Узбекистані було вирощено 2,3 млн тонн картоплі, 8,2 — овочів, 1,5 — баштанних, понад 1,2 — винограду й 2 млн тонн — плодів і ягід.

 

Агросем

 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!