Овочі-Ягоди-Сад

Україна готується експортувати яблука в Північну Європу, Південно-Східну Азію та Африку

Українська торгова компанія Vinaigrette, для якої основним експортним ринком їх яблук є Великобританія, частка ринку в Скандинавії, Сингапурі та Малайзії, планує зробити пробні поставки в Африку.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Останні кілька років ми намагалися створити ланцюжок поставок для африканських країн, оскільки це величезний і швидко зростаючий ринок. У цьому сезоні ми очікуємо, що зможемо виконати пару пробних відправлень до цього регіону», — розповів генеральний директор компанії Vinaigrette Максим Кулик. 

За словами трейдера, компанія пропонує клієнтам топ-5сортів: Роял Гала, Голден Делішез, Гренні Сміт, Ред Делішез та Пінова. 

Однак фермери, які співпрацюють з компанією вирощують ще з десяток сортів, які можуть експортувати, наприклад Ремо, Джонагольд та Йонапрінс. Але вони менш відомі за кордоном.

«Влітку і зараз погода для яблук ідеальна: багато сонця, достатньо води та значна різниця температури вдень та вночі. Це дає гарне забарвлення та міцну структуру майже для всіх сортів. Однак мороз і град навесні зіпсували у плани багатьох фермерів. Ми дуже сподіваємось, що погода буде такою ж, як зараз, наступні три-чотири тижні. За цей час ми можемо зібрати найчутливіші сорти», — сказав Максим Кулик.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!