Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

У США та Китаї виростили гарний врожай яблук, В ЄС — помірний

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Більшість європейських країн мають помірний врожай, лише у Польщі обсяги зменшилися на 40%. Brexit мало вплинув на експорт до Великої Британії. Китайські, південноафриканські, американські виробники задоволені нинішнім сезоном. В Індії триває бойкот китайських яблук, продовжує впливати на світовий ринок і російське ембарго.

Про це повідомляє FreshPlaza.

За даними видання, у Нідерландах ціни стабільні, зібрані гарні обсяги продукції. Якість задовільна: хоча яблука не набули інтенсивного забарвлення, але виглядають набагато краще, ніж минулого року.

Німеччина купує у Нідерландів стабільний обсяг, Великобританія теж, незважаючи на невизначеність, спричинену ситуацією з Brexit. Скандинавські закупівлі стали важливішими, ніж у попередні роки.

У Німеччині майже у всіх регіонах вирощування відмічають помірний або дещо менший за середній врожай. Збільшуються площі під органічними садами.

В Австрії галузь не задоволена врожаєм. Через холодну весну та подальшу спеку розмір яблук менший за середній для кожного сорту. Очікується, що ⅔ врожаю сортів Джонаголд, Голден Делішез, та Айдаред буде розпродані до появи нового врожаю.

На ринку Франції добре продається органічна продукція. Французькі яблука добре експортуються в країни Європи та Азії.

В Італії врожай середній, якість гарна. Консорціум Melinda, один з найважливіших і найвідоміших брендів, розширив свій асортимент новими сортами. Нещодавно він представив шість нових червоношкірих сортів яблук: SweeTango, Tessa, Gradisca, Morgana, Galant, Isaaq та UEB6581.

У Польщі через заморозки в травні виробництво знизилося на 40%. Найбільше постраждали від цього сорти Айдаред, Лігол та Джонагоред. Тим часом попит залишився, і це призводить до підвищення цін. Польські яблука настільки ж дорогі, як італійські на даний момент, тому зараз все зводиться до якості.

Польща експортує багато яблук до Єгипту та Індії. Разом ці країни заповнюють прогалину, залишену російським ембарго.

Урожай в США більший за торішній, хоча між сортами є значні відмінності. Внутрішній попит на яблука зростає, а пропозиція здебільшого відбувається з роздрібної торгівлі. Експорт також починає розвиватися, особливо до Південної та Центральної Америки, Азії та Тихоокеанського регіону.

У Китаї цьогоріч великий урожай, але якість яблук не завжди хороша. Очікується, що в цьому році ціна залишиться низькою. Ця країна багато експортує до Південно-Східної Азії. Експортери сподіваються, що умови цього року будуть кращими, оскільки ціни будуть значно нижчими. Заборона індійського уряду на ввезення китайських яблук діє вже майже два роки. Багато експортерів сподіваються, що це буде скасоване, оскільки Індія була важливим експортом для Китаю. Окрім Індії, цього року Росія також заборонила ввезення китайських яблук.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!