Овочі - Ягоди - Сад

У російському Примор'ї вирощують менше овочів через брак робочих рук

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Приморської край Росії не зміг упоратися з дефіцитом робочих рук у сільському господарстві, тому овочів в господарствах посаджено на 1000 га менше.

Про це повідомляє Rosng.

Міністр сільського господарства Примор’я Андрій Бронц заявив, що порушені через пандемію зв’язки призвели до нестачі робочих в агропромисловому комплексі та яскраво висвітлили проблему залежності від гастарбайтерів.

Щорічно на сезонні роботи в край прибувають китайці, їх потрібно не менше 7 тис. осіб. Видання зазначає, що зараз у Примор’я приїхали громадяни Узбекистану, але їх все одно не вистачає, тому довелося скоротити площі вирощування овочів на 1000 га. Восени це обернеться дефіцитом продукції і необхідністю збільшувати імпорт з того ж Китаю.

«Сільгосппідприємства намагаються впоратися за допомогою місцевих жителів. Але ні студенти, ні засуджені, як це планувалося ще навесні, на полях масово працювати не стали. Тільки незначний загін із 46 чоловік з Приморської сільгоспакадемії відгукнувся на заклик Мінсільгоспу, та 160 засуджених вийшли збирати урожай», – уточнює видання.

Читайте також: Ріст тепличного сектору Росії уповільнюватиметься

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями