Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Томати Монтероза визнали найкращим натуральним та органічним продуктом

Томати Монтероза визнали найкращим натуральним та органічним продуктом

Сорт томатів Монтероза іспанської компанії Semillas Fitó був нагороджений як найкращий натуральний та органічний продукт на World Food Innovation Awards, що 10 раз проводиться британською компанією FoodBev Media у співпраці з IFE і є міжнародним визнанням найбільш достовірних та найвпливовіших нагород у харчовій промисловості та напоях.

Про це повідомляє пресслужба Semillas Fitó.

Монтероза – один з небагатьох томатів, визнаний споживачами завдяки гарантованому цілорічному незіпсованому вигляду та насиченому смаку. 80% споживачів оцінюють томат Монтероза як сорт вищого гатунку.

«Завдяки своєму трав’янистому, солодко-фруктовому смаку Monterosa повертає смак томатів минулого часу і є ідеальним інгредієнтом для страв, де переважають делікатність і простота натуральних інгредієнтів. Однак їм не бракує властивостей помідорів, які найбільше збагачують середземноморський раціон», – йдеться у повідомленні.

Semillas Fitó пропонує Монтероза виключно спеціалізованим виробникам, які виробляють свою продукцію як за звичайними методами, так і за методами органічного землеробства в ряді країн Європи, Америки, Азії та Австралії.

Читайте також: Фіолетові томати номіновані на здобуття премії Fruit Logistica