Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Тепличники продають томати вдвічі дорожче, ніж торік

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Тепличні комбінати відвантажують томати в 2 рази дорожче, ніж в минулому році – по 26-30 грн/кг ($0,94-1,08/кг), що в середньому на 30% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Про це повідомляє EastFruit

Основною причиною підвищувальної цінової динаміки в цьому сегменті стало скорочення пропозиції томатів на ринку. Оскільки ще не всі тепличні комбінати приступили до вибірок продукції нового обороту.

За словами виробників, пропозиція тепличного томату цього тижня різко скоротилася. Таким чином, обсяг постачання томата на український ринок зараз вкрай обмежене, в той час як попит оптових компаній і роздрібних мереж досить високий, що і дозволяє виробникам підвищувати ціни на свою продукцію.

Варто, зазначити, що на сьогоднішній день ціни на тепличні томати в Україні в середньому в 2 рази вище, ніж в аналогічний період минулого року. Настільки високу ціну в поточному році галузеві експерти пов’язують, перш за все, з тим, що на даний момент пропозиція на ринку томата майже повністю складає продукція місцевого виробництва. Нагадаємо, рік тому істотний тиск на ціни надавало надходження великих обсягів дешевшого імпортного томата.

Читайте також: Пропозиція томатів різко знизилася, а ціни виросли

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: