Syngenta надає доступ до технологій редагування геному та селекції
Група компаній Syngenta надає права на проведення глобальних наукових досліджень для вирішення складних завдань і сприяння сталому розвитку продуктів харчування та сільського господарства.
Про це повідомляє пресслужба Syngenta.
Syngenta Group, одна з найбільших у світі сільськогосподарських технологічних компаній, надасть доступ до прав на вибрані технології редагування генома та селекції для наукових досліджень у всьому світі. Це є частиною її зобов’язань щодо подальшого просування інновацій та підвищення стійкості сільського господарства. Права доступні через інноваційну платформу співпраці Shoots від Syngenta.
Зокрема, певні права інтелектуальної власності стосуються оптимізованого CRISPR-Cas12a та інструментів розведення з підтримкою редагування генів. За допомогою редагування генів CRISPR можна оптимізувати властивості рослин, які не містять ДНК іншого виду, швидше та ефективніше, ніж це було б можливо в природі або за допомогою традиційних методів селекції.
«Потужність технології CRISPR має неймовірний потенціал для впровадження інновацій у рослинництві та забезпечення цінності для фермерів», — сказав Гусуй Ву, керівник відділу глобальних досліджень насіння Syngenta. «Збільшення використання CRISPR у сільському господарстві може змінити наш підхід до селекції рослин, прискоривши відкриття та впровадження інновацій, щоб ми могли вирощувати фермерам більш продуктивні та стійкі культури. Ми запрошуємо університети та наукові інституції з усього світу допомогти нам просувати інновації для підвищення стійкості сільського господарства».
Адріан Персі, виконавчий директор Ініціативи рослинництва Північної Кароліни, сказав: «Доступ до цих інноваційних технологій від Syngenta дозволить Ініціативі рослинництва Північної Кароліни та Університету штату Північна Кароліна широко розширити свої можливості редагування геному. Ми в захваті від застосування цих технологій у наших дослідницьких програмах, оскільки вони, безсумнівно, дозволять поліпшити вирощування різноманітних культур на користь фермерам».
Читайте також: Британські вчені працюють над картоплею швидкого приготування