Овочі-Ягоди-Сад

Серцеподібні сливи викликали фурор на виставці в Мадриді

Сливи сорту Лоліта на виставці Fruit Attraction у Мадриді справили неабияке враження на відвідувачів. Окрім незвичайної форми та кольору, плоди мають гарний смак і можуть зберігатися до Різдва.

Про це повідомляє FreshPlaza.

За словами керівника відділу комунікацій та маркетингу компанії French Fruit Lovers Моніки Куджундзіч, відвідувачі спочатку вони не помічали, що це слива, потім їх ще більше підкорював її смак.

Сорт Лоліта було створено після десятирічних випробувань на основі напрацювань ізраїльського селекціонера Бена Дора. Його відрізняє кругла серцеподібна форма плоду, зелена в червону крапку шкірка та червоно-фіолетовий м’якуш. Сливи Лоліта соковиті та солодкі, з показником Brix понад 20°.

Виробники, які його вирощують у Франції, Іспанії та Португалії об’єднані у клуб French Fruit Lovers.

Як повідомила Моніка Куджундзіч, Лоліта — сорт, що добре протистоїть весняним заморозкам, має гарну врожайність.

Читайте також: Іспанські садівники бачать перспективу в японській сливі

Крім того, плоди цієї сливи дуже довго зберігаються

«Наші сливи, заготовлені у вересні, інколи зберігаються до кінця грудня чи навіть січня. Лежкість пов’язана з високим рівнем цукру в сливі та її твердою структурою. Це робить її продуктом, дуже цікавим для продажу на ринку. Сливи мають проблему сезонності, оскільки влітку споживачі перемикаються на дині, персики та нектарини. З Лолітою ми сподіваємось цього уникнути. Ми хочемо запропонувати сливи на Різдво, коли конкуренція з іншими фруктами значно нижча», — сказала Моніка Куджундзіч.

Компанія продала дерев Лоліти на 100 га, які висадять протягом трьох років. Вони почнуть приносити врожай на третій рік.

У  Франції в 2020 році розраховують отримати близько 100 тонн слив Лоліта.

Є ідея окрім Франції, Іспанії та Португалії, вирощувати цей сорт у Південній Африці, щоб ще в березні імпортувати його в Європу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!