Овочі-Ягоди-Сад

Саудівська Аравія для експортерів українського яблука може замістити всі інші країни Перської затоки

Українським експортерам яблук варто в першу чергу орієнтуватися на країни Південно-Східної Азії. У другу чергу – на країни Перської затоки.

Так вважає керівник компанії USPA Fruit Володимир Гуржій.

«Ми там можемо створювати нове позиціонування українського яблука. Адже українське яблуко – перш за все, смачне. І на цьому ми робимо серйозний акцент, порівнюючи наше яблуко з французьким, італійським, американським», – зазначив він.

Країни Південно-Східної Азії варто розділяти на Малайзію, Сінгапур, Гонконг, Індонезію. Інші великі країни цього регіону недоступні через певні регуляторні ліміти.

«Не треба дивитися на ОАЕ як на країну, що дасть великі обсяги продажів, – переконаний Володимир Гуржій. – Країни Перської затоки відкриті, цей ринок є сенс розглядати ширше».

Зокрема, він вважає цікавим ринок Саудівської Аравії. «Там значно більша кількість населення порівняно з ОАЕ. Країна дещо лімітує поставки з інших країн. З Україною вона працює досить непогано, – розповів він. – Саудівська Аравія – ринок, який може замістити всі інші країни Перської затоки».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!