Овочі-Ягоди-Сад

Робот працював з овочевою сівалкою

Робот працював з овочевою сівалкою

Данська автономна роботизована платформа Agrointelli Robotti продовжує освоювати професії. Позавчора біля міста Портомаджоре, що в Італії, продемонстрували роботу однієї з пневматичних сівалок компанії Agricola Italiana, загрегатованої з універсальною роботизованою платформою.

Про це повідомляє Agricola Italiana на своїй сторінці у Фейсбук.

«Учора ми були присутні на стародавньому ярмарку Портомаджоре з інновацією, – йдеться у повідомленні. – У полі була проведена демонстрація однієї з наших сівалок, підключених до Robotti у співпраці з Spektra Agri». 

Нагадаємо, Данська компанія Agrointelli розробляє польових роботів з використанням технологій штучного інтелекту, камер та інших вдосконалених систем. 

Agrointelli Robotti – це автономна машина, який може виконувати роботу невеликого трактора. У висоту вона 1,5 м у ширину – 3 м. Машина агрегатуватися з широким спектром обладнання, наприклад, сівалкою, здатна просапувати та обприскувати.

Минулого року демонстраційне поле міжнародної виставки Potato Europe ’21 Вагенінгенського університету (WUR) в місті Лелістад (Нідерланди) засадили за допомогою автономної роботизованої платформи Agrointelli Robotti з 4-рядною сівалкою Dewulf Miedema CP 42.

Читайте також: Демополе Potato Europe ’21 засадили за допомогою робота