Овочі-Ягоди-Сад

Рання капуста сьогодні в 10 разів дорожче, ніж торік

Рання капуста сьогодні в 10 разів дорожче, ніж торік

Цього року ціни на ранні овочі борщового набору не поспішають знижуватися, а деякі ще й дорожчають.

Минулого тижня, за даними моніторингу «Інфо-Шувар», ціни на ранню картоплю та цибулю майже не змінились. Сьогодні картопля на оптових ринках пропонується по 9-10 грн./кг, а  цибуля – по 11-13 грн./кг.

При цьому пропозиція ранньої цибулі поки що лишається незначною, через що минулого тижня продовжували зростати ціни на стару цибулю. Ціна на цей овоч дохододила до 8-9  грн./кг, і це був рекордний показник цін для цього періоду року.

Капуста нового врожаю продовжувала дорожчати: за минулий тиждень вона додала в ціні ще 10-15%, і оптом її можна придбати сьогодні по 10-12 грн./кг.

Дешевшали протягом минулого тижня тільки рання морква та буряк. Так, морква втратила в ціні майже 20%, і наразі коштує близько 9-13 грн./кг. Буряк подешевшав на 30% – до 5-7 грн./кг.

Слід відмітити, що порівняно минулорічним рівнем цін не відчувається різниці тільки по ранньому буряку та моркві – в червні 2016 року вони коштували стільки ж. А от усі інші овочі відчутно подорожчали.

Рання картопля сьогодні коштує майже вдвічі більше, ніж торік. Ціни на молоду цибулю зросли в 1,5 рази. А рання капуста взагалі наразі пропонується в 10 разів дорожче, ніж у червні 2017 року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!