Овочі-Ягоди-Сад

Продукція херсонських аграріїв постачається до 48 країн

Продукція херсонських аграріїв постачається до 48 країн

Із втратою кримського й російського ринків збуту сільськогосподарської продукції фермери Херсонщини почали освоювати європейський та азіатський ринки.

Про це розповів директор департаменту агропромислового комплексу Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода, передає прес-служба ОДА.

«Херсонщина як аграрний регіон України може пишатися виробництвом плодово-овочевої продукції, а саме цибулею і томатами. В 2016 році  область виробила 1,3 млн тонн такої продукції, що дозволило нам посісти місце лідера серед областей України», – зауважив він.

За словами Олександра Паливоди, процес збуту товарів у цих напрямках досить складний, адже вся продукція вимагає серйозної стандартизації та сертифікації, і вироби вітчизняних аграріїв їм відповідають.

«За статистичними даними, впродовж останнього року кількість експортних контрактів на продаж продукції херсонського виробництва з 26 країн світу збільшилася до 48», ‒ зазначив Олександр Паливода.

Особливо активно триває співпраця з арабськими країнами, де вимоги на якість продуктів прийнятні для наших товаровиробників, уточнив він. Туди експортують як зернові, так і плодово-овочеву продукцію.

Окрім цього, після закриття рисових чеків у Криму Херсонська область стала провідним  виробником цієї культури: на площі 7,5 тис. га виробляється 50 тис. тонн рису.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!