Овочі-Ягоди-Сад

Продажі лохини стартували від 450 грн./кг

Продажі лохини стартували від 450 грн./кг

В Україні почали торгувати лохиною нового врожаю. На сьогодні це найдорожча ягода на вітчизняному ринку. Ціни станом на 21 червня стартують від 450 грн./кг.

Ринок «Столичний» у Києві пропонує лохину в ціновому діапазоні 450-500 грн./кг. На інших оптових ринках ягода не пропонується.

У Криму на оптовому ринку «Кримський привіз» лохина торгується від 465 грн./кг оптом і в роздріб ціна сягає 645 грн / кг.

«Початок сезону лохини йде по космічним цінами, далі ціновий рівень знизиться, але ягода залишиться в сегменті найдорожчих, ‒ коментує Оксана Король, експерт по сільському господарству ІА «Инфоиндустрия». ‒ У 2015 році в розпал сезону в Україні ціна лохини не опускалася нижче 100 грн./кг. Високий рівень цін сформувався завдяки обмеженій пропозиції ягоди, на яку є високий і стабільний попит з боку ресторанів, а також людей, що прагнуть вести здоровий спосіб життя. Згодом ягода стане доступною для пересічного споживача, проте це відбудеться за 5-7 років, коли в країні збільшаться площі плодоносної лохини».

Инфоиндустрия

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!