Овочі-Ягоди-Сад

Під Києвом відкрили кооператив «Сади Перемоги»

Під Києвом відкрили кооператив «Сади Перемоги»

28 липня в селі Віта Поштова на Київщині було відкрито офіс сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Сади Перемоги». Тут планують не лише гуртом закуповувати й дешевше продавати учасникам добрива, насіння, системи крапельного зрошення, але й 

навчати, обмінюватися досвідом, запрошувати консультантів і дорадників та займатися збутом.

Про це повідомляється на сторінці кооперативу у Фейсбук.

«Кооператив – це не просто магазин для торгівлі добривами, насінням, крапельним зрошуванням, комбікормами та іншими речами, без котрих ведення ефективного сучасного домашнього господарства є неможливим.

Кооператив – це не про товар чи рішення, кооператив – це про людей та їхню взаємодію з метою підвищення власної продуктивності», – зазначають в кооперативі. 

Тут обіцяють допомогти розробляти технологій вирощування різних видів сільгосппродукції, розробляти типові проєкти для членів кооперативу, навчати сучасним аграрним технологіям, видавати посібники з ведення домашнього господарства, організовувати екскурсії до успішних домашніх господарств, організовувати дорадчі та консультаційні послуги а також будуть організовувати маркетинг та збут вирощеної продукції. 

Читайте також: На Карлівщині овочами засадили увесь присадибний фонд