Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Органічні гарбузи знайшли ринок збуту в Європі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Лідером з імпорту українського гарбузового насіння стала Австрія. Про це розповів під час органічного медіа-бранчу Сергій Галашевський, директор “Органік стандарт” – українського сертифікаційного органу, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва.

Про це повідомляє Seeds.

«Австрія є лідером з імпорту гарбузового насіння з України. Досить нішевий продукт. В Австрії досить налагоджено виробництво, зокрема олії», – додав Сергій Галашевський.

За його словами протягом багатьох років світовий ринок органічної продукції щороку зростає на 15%, а Україна є вагомим гравцем на міжнародних ринках.

«Це стабільний сектор, який демонструє зростання і Україна є вагомим гравцем на міжнародних ринках. За даними 2018 року 83% із загальної кількості експортованої органічної продукції було спрямовано в Європу, 13% — в США і Канаду, незначний відсоток експортуємо в Азію. Загалом за 2018 рік було експортовано 390 тис. т органічної продукції на суму $157 млн», — зазначив Сергій Галашевський.

Загалом у 2018 році Україна експортувала свою органічну продукцію до близько 35 країн, всього було представлено близько 80 органічних товарів.

За об’ємами експорту до ТОП-5 органічних продуктів потрапили кукурудза, пшениця, соя, соняшникова олія, яблучний концентрат.

Читайте також: Волинські фермери почали вирощувати гарбузи

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!