Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Найкраще висаджувати саджанці азимини з контейнерів

Поділитись:
Найкраще висаджувати саджанці азимини з контейнерів

Рослини азимини треба садити так, щоб об’єм їхньої кореневої системи максимально зберігся.

Робити це або дуже рано навесні, або наприкінці зими у теплу погоду. Найкращим варіантом є використання садивного матеріалу азимини у контейнерах.

Саджанці та сіянці азимини з відкритою кореневою системою навіть у одно-дворічному віці приживалися важче і хворіли більше, ніж інші плодові культури нашої зони.

Саджанці з контейнерів приживалися добре. У перший рік після пересадки прирости їх висоти були невеликими, далі – збільшувалися.

Рослини, перенесені у ґрунт із контейнерів, були заввишки 52 см. Через шість років їх висота була 2,4 м. Середній приріст висоти – 32 см на рік. У рік садіння та якщо забезпечення вологою було недостатнім, річні прирости не перевищували 20 см, у окремі роки деревця виростали на 53 см.

Сіянці з відкритою кореневою системою під час садіння в ґрунт мали висоту 23 см, через шість років вони сягнули 2,7 м. Середній приріст висоти – 42 см на рік. У рік садіння та якщо під час вегетації не вистачало вологи приріст був меншим від середньорічного, у сприятливі роки сягав 72 см, а на окремих сіянцях перевищував 1 м. Сіянці, що росли у притіненні, досягали висоти 3,7 м.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!