Овочі-Ягоди-Сад

На Півдні починають сіяти кавуни

На Херсонщині розпочали підготовку ґрунту та сівбу кавунів, хоча масово ці роботи будуть проводити у другій декаді травня.

Про це повідомляє SuperAgronom

6 травня в фермерському господарстві «Алмаз-Р» почали готувати поле до сівби кавунів, провели оранку на глибину 25-27 см, а 7-8 травня розпочинають сівбу.

«Цей рік сухий, тому вважаю, що він буде без хвороб на баштанних. Взимку не було середовища для розвитку потенційних шкідників чи хвороб», — розповів Шевкет Реїзов, голова ФГ «Алмаз-Р», що на Херсонщині. 

Оксана Сергієнко, завідувачка відділу селекції насінництва овочевих та баштанних культур Інституту овочівництва та баштанництва НААН зазначила, що цьогорічні терміни сівби кавунів у них будуть зміщені на 2 декаду травня, адже на сьогодні температури занизькі. Минулорічні високі денні температури сприяли збільшенню врожаю культур. Також доктор сільськогосподарських культур спрогнозувала, що можливо термін отримання стиглої продукції зміститься на 10 днів.

Шевкет Реїзов зазначив, що найскладніше при вирощуванні кавунів отримати рівномірні сходи. Зазвичай,на результат впливає погано підготовлений  ґрунт.

Читайте також:Херсонські органічні кавуни постачатимуть у Великобританію

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!