Овочі-Ягоди-Сад

На Черкащині у теплицях вирощуватимуть саджанці горіха

На Черкащині у теплицях вирощуватимуть саджанці горіха

У селі Вергуни Черкаської області наступного року запрацює горіховий центр – один із перших подібних проектів в Україні. В нього інвестують близько 10 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської облдержадміністрації.

Горіхівництво стало новим напрямком роботи СТОВ «Колос», що входить в структуру агропромислової компанії «Маїс».

У центрі планують вирощувати 200 тис. саджанців горіха на рік. Нині триває активне будівництво теплиць і допоміжних приміщень.

«Це справді унікальний проект, – говорить генеральний директор агропромислової компанії «Маїс» Сергій Осадчий. – Плануємо виробляти саджанці французької, молдавської та української селекції».

«Черкащина має сприятливі умови для вирощування горіхів, це конкурентна експортна позиція, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ми маємо програму розвитку корпоративного руху. В її межах реалізуються також проекти з горіхівництва, тому й у цьому контексті пропозиція саджанців від місцевого виробника важлива».

За словами Сергія Осадчого, горіховий центр працюватиме цілорічно. Таким чином він забезпечить постійною, а не сезонною, роботою місцевих жителів.

Довідка

Господарство «Колос» з 2013 року входить до складу агропромислової компанії «Маїс». Спеціалізується на вирощуванні гібридів кукурудзи на поливі, а також має тваринницькі ферми, орієнтовані на виробництво молока.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!