Овочі-Ягоди-Сад

Китай обвалює ціни на промислове яблуко

Тенденція росту цін на промислове яблуко в Польщі, Україні та Молдові може змінитися на зворотню через різке збільшення пропозиції дешевого концентрату з яблук нового врожаю в Китаї в 2019 році.

Про це повідомляє EastFruit.

Учора фермери Вінницькій області повідомили про зниження переробниками закупівельних цін на промислове яблуко.

За словами переробників, зараз з Китаю почали надходити пропозиції про закупівлю яблучного концентрату з яблук нового врожаю за цінами, що значно нижчі, ніж ті, що сформувалися в Європі. До того ж рекордні запаси яблучного концентрату, які залишилися непроданими з урожаю минулого року продовжують тиснути на ринок. Третім аргументом переробників є висока пропозиція українського яблука при низькій якості через пошкодження градом.

Найімовірніше, на цьому тижні ця тенденція торкнеться і Польщі, і Молдову. В останній очікують, що врожай яблук у 2019 році перевищить рекордний урожай 2018 року.

«У 2018 році врожай яблук в Китаї був рекордно низьким для останніх років, оскільки дерева постраждали від заморозків і інших природних катаклізмів, а Китай є найбільшим виробником і експортером яблучного концентрату в світі», — прокоментував економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!