Овочі-Ягоди-Сад

Крупний виробник почав висаджувати картоплю на Заході України

Крупний виробник почав висаджувати картоплю на Заході України

Компанія «Контінентал Фармерз Груп», що обробляє 195 тис. га землі в 5 областях на Заході країни, розпочала висаджування картоплі та продовжила сівбу ярих зернових.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Ми вступаємо в інтенсивну фазу весняної посівної, погодні умови наразі сприятливі, — коментує Костянтин Шитюк, операційний директор Контінентал Фармерз Груп. — Сівалки заходять у поля, дотримуючись агрономічних термінів, і в міру того, як дозріває ґрунт. Паралельно ми завершуємо закриття вологи на озимій пшениці та реалізуємо програму весняного захисту рослин озимого ріпаку. Робити будь-які прогнози щодо ярих поки зарано, але ми впевнені у своїй технології: площі під посів підготовані належним чином, необхідними ресурсами компанія також цілком забезпечена».

Загалом під ярі культури у 2024 році Контінентал відвів 93,5 тис. га. Вагому частку в них становлять соя та кукурудза — 46,5 і 28,5 тис. га, відповідно. Соняшник у структурі посівних площ займає 13 тис. га, цукровий буряк — 3,28 тис. га, картопля — 1,8 тис. га, інші ярі культури — близько пів тисячі гектарів.

Нагадаємо, минулого сезону в компанії «Контінентал фармерз груп», картопля була найрентабельнішою культурою. Тоді її вирощували на площі близько 2 тис. га.

Читайте також: Як формуватимуть структуру посівів у «Контінентал Фармерз Груп» цього року