Овочі-Ягоди-Сад

Коли і як вносити добрива в яблуневому саду

Коли і як вносити добрива в яблуневому саду

Добрива в яблуневому саду можна вносити у різні способи.

Рано навесні перед вегетацією – розсівати на поверхні ґрунту або вносити за допомогою фертигації разом із поливною водою в приштамбові смуги у зрошуваних садах та за дефіциту опадів.

Під час активного росту дерев добрива можна вносити такими ж способами та позакоренево. При цьому розсівати їх на поверхню ґрунту краще під дощову погоду.

Улітку слід інтенсивно підживлювати яблуню кальцієм, аби його не бракувало на фоні посиленого ґрунтового удобрення калієм – таким чином сформується високий урожай якісних плодів.

Кальцій вносять позакоренево, у складі комплексних добрив разом із мікроелементами, якими теж потрібно підживлювати дерева, бо інакше ґрунт у саду може отримати їх лише за внесення органічних добрив.

У другій половині липня і серпні для  формування врожаю плодів та закладання бруньок на наступний рік яблуню варто підживлювати азотом позакоренево у комплексі з іншими макро- та мікроелементами.

У передосінній період важливе підживлення фосфором і калієм – для кращого визрівання тканин усіх органів і, відповідно, підвищення їхньої стійкості до низької температури та її коливань узимку.

За недостатнього вмісту фосфору й калію в комплексних добривах до них потрібно додавати розчинні сполуки цих елементів. Наприклад, монофосфат калію абощо і в поєднанні з сірчанокислим калієм.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!