Овочі-Ягоди-Сад

Івано-Франківська громада відшкодовує до 200 тис. грн фермеру

Івано-Франківська громада відшкодовує до 200 тис. грн фермеру

Фермерам, у тому числі й тим, що вирощують ягоди та овочі, громада Івано-франківська відшкодовує витрати на вирощування рослин до 200 тис. грн, але не більше 50% загальних витрат фермерів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав руслан Марцинків, міський голова Івано-Франківська.

Він відвідав у селі Чулаківка фермерське господарство «Беррі Прикарпаття», яке вирощує суницю садову, кавуни та перці в теплицях та відкритому грунті. Місто вже надавало грант цьому господарству, і знову готове надати компенсацію.

«Даний підприємець вже подав документи і буквально на наступній комісії його звернення буде розглянуте, затверджено виконкомом, і підприємець буде мати можливість отримати відшкодування. Що, звичайно, є позитивно і для громади, бо створюються нові робочі місця, так і для підприємця, тому що є можливість розвивати рослинництво в громаді. Так само місто готове відшкодовувати системи поливу, мова йде про відшкодування на суму до 300 тисяч гривень, але не більше ніж 50%, і так само модульних теплиць, мова йде про відшкодування до 500 тисяч гривень, але не більше ніж 30%», – розповів про програму Микола Вітенко, заступник Івано-Франківського міського голови, директор Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: 108 підприємств отримали 416 млн грн грантів на сади і теплиці