Овочі-Ягоди-Сад

Інвестиції у стійкий до заморозків сорт яблук Барнсбі можуть виправдатися за один сезон

Інвестиції виробників яблук зі штату Вашингтон (США) на новий різновид сорту Кріппс Пінк – Барнсбі – можуть окупитися вже цього сезону.

Про це повідомляє Freshfruitportal.

Очікується, що в деяких районах штату температура впаде до -7 °C, тому садівники намагаються прибрати останній урожай.

На початок листопада в садах залишилася частина Фуджі та Гренні Сміт, але більшість яблук – сорту PLBARB1 (Барнсбі), виведеного від Кріппс Пінк. 

Цей сорт зазвичай збирається останнім і може реалізовуватися під брендом Пінк Леді, світові продажі якого в останні роки істотно зросли.

Похолодання здається привабливим для садівників, оскільки через перепади температур яблуко отримує насиченіше забарвлення, але при цьому завжди існує ризик, що урожай може постраждати.

Читайте також: У «розкурутку» сорту яблук Космік Крісп вклали найбільшу суму за всю історію

Саме тому було важливо отримати сорт, який зміг би залишатися на деревах довше за інших.

Спочатку компанії Teak Enterprises і Proprietary Variety Management виявили сорт з відповідними характеристиками в Австралії. Потім PLBARB1 (Барнсбі) доставили в США. Виведений сорт має всі характеристики оригінального Кріппс Пінк, але помітно стійкіший до приморозків.

При виведенні на ринок садівники закриють «вікно» між сезонами, що може виявитися вельми прибутковим. Також яблука Пінк Леді тепер можна буде вирощувати в тих регіонах, де це було неможливо через клімат.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!