Овочі-Ягоди-Сад

Ціни на ягоди можуть зрости у 2-3 рази

Ціни на літні ягоди цьогоріч можуть бути вдвічі-втричі вищі, ніж у звичайний рік. Такий прогноз зробив Олег Мочалюк, директор з виробництва групи компаній T.B. Fruit.

Про це повідомляє «Главком».

У компанії пояснюють, що у одного із найбільших виробників ягід ЄС – Польщі через ситуацію з вірусом, може виникнути проблема з працівниками для збору полуниці, ревеню, літньої малини. 

«Кількість сировини буде дуже обмежена, більша частка піде на ринок свіжої продукції. У зв’язку з цим ціни на сировину можуть бути вдвічі-втричі вищі, ніж у звичайний рік», — сказав Олег Мочалюк.

На сьогодні плантації ягід та фруктів в Україні зростають і при хорошій урожайності здатні на 75-80% забезпечити як «свіжий» ринок, так і переробні підприємства. Фахівець вважає, що плюсом для України є повернення з заробітків багатьох українців, які при хорошому урожаї ягід займуться його збором.

Як відмітив Мочалюк, заводи компанії в умовах дефіциту сировини будуть впроваджувати оптимізацію виробничих витрат, розширювати географію закупівлі сировини, укладати більшу кількість контрактів на невеликі закупівлі, збільшувати частку біопродукції в загальному обсязі, нарощувати виробництво пектину з покупної сировини.

Довідка: До складу групи T.B. Fruit входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), агрокультура, транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев’яних піддонів.

Читайте також:Покупці від ягід повертаються до яблук

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!