Овочі-Ягоди-Сад

Ціни на цибулю в Україні, Росії та Білорусі вийшли на один рівень

Минулого тижня на 25-33% знизилися ціни на цибулю в Білорусі, таким чином зрівнявшись з українськими та російськими на рівні $ 0,22-0,29 за кілограм.

Про це повідомляє EastFruit.

В інших країнах регулярного моніторингу проекту ціни залишалися стабільними.

«Якщо ще з кінця вересня ціни на цибулю ріпчасту в Білорусі утримувалися на середньому рівні в 29 центів, впритул наближаючись до аналогічних показників на польському ринку, то за підсумками поточного тижня їх діапазон обвалився на 25-33% до 22-29 центів за кг. У самій же Польщі ціни залишилися стабільними: 26-36 центів за кг за вітчизняний цибуля ріпчаста і 32-39 центів за кг за продукцію, імпортовану з Нідерландів», — зазначає видання.

Діапазон цін на українському ринку залишився в межах 20-24 центів за кг, а в РФ був трохи ширше: 16-25 центів за кг. 

«В цілому, виробники з обох країн все ще воліли утримувати якісну продукцію в сховищах і не форсували її продажу», – пояснюють в EastFruit.

Також не було зафіксовано особливих змін і на ринках Молдови і Грузії. Так, на молдовському ринку вже досить тривалий час ціновий діапазон утримувався в рамках 26-29 центів за кг. У Грузії ж незначно виросла тільки мінімальна ціна на цибулю ріпчасту, піднявшись до 27 центів за кг, тоді як максимальний показник залишився на рівні в 34 цента за кг, а найбільш часто угоди, як і раніше, здійснювалися по 27 центів за кг.

Регіон Центральної Азії в плані ринку цибулі ріпчастої також залишався відносно стабільним, пропонуючи покупцям найнижчі ціни на продукцію з усіх країн, що входять в моніторинг EastFruit. У Таджикистані придбати цибуля ріпчаста можна було по 10-13 центів за кг, а в Узбекистані – по 8-12 центів за кг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!