Агроном розповіла про систему живлення тепличних томатів
У перший період росту і розвитку томатів у теплиці, після проростання насіння, треба дати фосфор, потім азотно-калійне підживлення. Особливо воно необхідне в період бутонізації, цвітіння й плодоношення.
Про це у своїй статті для журналу «Садівництво по-українськи» написала Анна Казік, агроном овочевих культур відкритого і закритого грунту ФГ «Тандем-агро», Дніпропетровська область.
«У розсадний період і до цвітіння забезпечуємо фосфорно-калійними добривами, згодом посилене азотне для листкової поверхні, на початку плодоношення знову додаємо калійне, – розповіла вона про свою систему живлення. – Кальцій вносимо шляхом фертигації майже щотижня, починаючи від 3,5 кг/га до 14 кг/га, а також позакоренево обробляємо кальцієвою селітрою у розчині 0,2%».
По квітці, за словами агронома, вона вносить бор для кращого запилення і поліпшення процесу цвітіння, а для фертигації використовує лише добре розчинні добрива – моноамоній, монокалій фосфати, аміачну і кальцієву селітру, сульфат калію.
«Комплексні добрива використовуємо дуже рідко, але вони є в моїй схемі підживлення, і це Gro Green і Leda, – додала спеціалістка. – Бор – позакореневими підживленнями для збільшення кількості квіток та покращення їх запилення, поліпшення процесу цвітіння».
Читайте також: Агроном назвала попередників для вирощування томатів у теплиці