Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Африка та Азія цікавляться польськими яблуками

У Польщі очікують зібрати на 20-25% яблук менше, ніж у середньому за 5 років. Але частина сортів вродила добре, й фермери очікують експортувати обсяги, не менші, ніж торік. У тому числі в Африку та Азію.

Про це повідомляє FreshPlaza

«Ми втратили урожай на деяких сортах через мороз навесні. Найбільше постраждали від цього Айдаред, Джонаголд та Ліголь. Інші сорти, такі як Гала, Ґолден та Чемпіон, повинні дати нормальні обсяги в цьому сезоні. Ба більше – якість яблук цього року справді хороша. Ми очікуємо, що зможемо експортувати аналогічні обсяги, як у минулому році», – розповів генеральний директор компанії Genesis Fresh Ян Новаковский.

Незважаючи на те, що Genesis Fresh має постійних клієнтів, несподівано з’являються нові ринки.

«Ми вже отримували запити від потенційних нових клієнтів, які просили вислати прайси та документи. Ці потенційні клієнти в основному з країн Африки та Азії. Щороку ми спостерігаємо зростання на цих ринках, що не дивно, якщо російське ембарго все ще залишається», – зауважив гендиректор.

Ян Новаковський підкреслює, що компанія має новий акцент на екологічності нової картонної упаковки яблук та зниженні використання пластику.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!