Журнал Наше Птахівництво провів конференцію

Поділитись:

Птахівництво – одна з найприбутковіших галузей сільського господарства. Проте й вона має свої проблеми, які потребують рішень. Насамперед це стосується питань здоров’я птиці, актуальних за будь-яких умов. Тому конференція «Імуносупресія птиці та її вплив на продуктивність», проведена AGP-Media та журналом  «Наше птахівництво» 1 березня, була доречною та потрібною. 
Конференція «Імсуносупресія птиці та її вплив на продуктивність» зібрала близько 100 учасників, з-поміж яких були переважно лікарі ветеринарної медицини, спеціалісти з годівлі, представники компаній-постачальників, науковці. Генеральним спонсором виступила компанія «Сева Санте Анімаль Україна», офіційним партнером – компанія «Укрветсоюз», ексклюзивним партнером з годівлі – компанія «Оллтек». 
Програма конференції складалася з виступів як теоретико-прогностичного характеру, так і суто практичних, що містили конкретні рекомендації спеціалістам птахопідприємств щодо боротьби з імуносупресією. Особливо хотілося б відзначити доповіді таких учасників: «Сучасні технології у профілактиці хвороби Гамборо» (Андрій Оробчук, лікар ветеринарної медицини, ТОВ «Сева Санте Анімаль Україна»), «Основні імуносупресивні захворювання птиці» (Крістоф Казаба, компанія CEVA, Франція), «Як мікотоксини пригнічують імунітет птиці» (Юлія Дворська, кандидат ветеринарних наук, доцент, Сумський НАУ).
Серед доповідачів конференції «Імуносупресія птиці та її вплив на продуктивність» були присутні іноземні спеціалісти. Зокрема, треба згадати Імре Хорвата (Угорщина) з його доповіддю «Субклінічний кокцидіоз як один із основних факторів імуносупресії у птахівництві», Аріана Війге (Нідерланди) «Якісна вакцинація – запорука імунної відповіді у птиці», Тетяну Репухову (Російська Федерація) «Організація роботи спеціалістів для запобігання імуносупресії у птиці» тощо. Не менше уваги привернула до себе он-лайн доповідь «Вплив стресу на імунну систему птиці» (Пітер Сурай, доктор біол. наук, професор біохімії живлення, Велика Британія).
Редакція журналу «Наше птахівництво» висловлює вдячність всім учасникам конференції за активну позицію в обговоренні питань, присвячених імуносупресії птиці та її впливу на продуктивність.

Поділитись: