Головне:

Виставка «ІнтерАгро Комплекс», м.Київ, жовтень 2015 року

Поділитись:

27-29 жовтня 2015 року в Києві пройшла виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплек – 2015».

В цьому році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» пройшла в більш розширеному форматі із новою назвою – «ІнтерАгро Комплекс».
На виставці «ІнтерАгро Комплекс» були запропоновані комплексні рішення, впровадження яких дозволить розвивати аграрне господарство та отримувати більш вагомі прибутки в умовах, які склалися сьогодні в країні.
На виставці були представлені тематичні розділи:
• сільськогосподарська техніка та технології;
• агропереробка;
• інфраструктура агробізнесу.
Організатори виставки «ІнтерАгро Комплекс» запропонували потужну ділову програму для відвідувачів та учасників виставки.
Головним інтелектуальним майданчиком став міжнародний аграрно-технологічний форум «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки». У форумі взяли участь провідні виробники сільськогосподарської продукції. Всього форум відвідало понад 1000 чоловік.
Вперше в рамках виставки відбулася діюча експозиція «Академія аграрного успіху»! На експозиції пройшла численна кількість семінарів, конференцій від почесних представників кращих сільськогосподарських компаній.
Традиційно відбувся День Франції в Україні, де пройшли міжнародні семінари за участю поважних гостей. Всього в рамках програми ділових заходів відбулися понад 30 конференцій,семінарів, круглих столів та презентацій, в яких взяли участь більш ніж 100 компаній з 8 країн світу.
За три дні роботи виставку «ІнтерАГРО Комплекс» відвідало близько 14 тисяч чоловік.

Поділитись: