Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт

Виставка «Fruit Logistica 2019», м.Берлін, лютий 2019

Поділитись:

На минулому тижні Берлін перетворився на столицю світової галузі плодоовочівництва. З 6 по 8 лютого усі учасники плодоовочевого ринку- від глобальних гравців до малих і середніх організацій з усього світу – знову прибули до Берліну. Щорічна виставка Fruit Logistica відкрила свої двері для більш ніж 3 тисяч учасників та майже 80 тисяч відвідувачів.

Fruit Logistica охоплює усі сектори ринку свіжих овочів та фруктів і демонструє повну картину останніх інновацій, продуктів і послуг на кожному етапі міжнародного ланцюга постачання. Виставка стала чудовою можливістю для плідних зустрічей та спілкування з ключовими особами, які приймають рішення у кожному секторі галузі.

Поділитись: