Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт

Виставка «АгроВесна 2019», м.Київ, лютий 2019 року

Поділитись:

19 – 21 лютого 2019 року в Києві проходила міжнародна аграрна виставка «АгроВесна 2019», котра об’єднала на території виставкового центру МВЦ три галузеві майданчики: «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика».

На протязі трьох днів у події взяли учать 570 компаній з 23 країн, було проведено понад 30 бізнес-заходів, відвідало 18 200 чоловік з 36 країн.

Поділитись: