Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт

Виставка «АгроЕкспо-2018», м.Кропивницький, жовтень 2018

Поділитись:

VІ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2018, відбулася 26 – 29 вересня 2018 року у м. Кропивницький та пройшла на рекордній для України площі –  125 000 м²: відкритий виставковий майданчик – 102 300 м², критий павільйон – 22 700 м².

Всі чотири дні виставки супроводжувались широкою діловою програмою.

Особливістю AGROEXPO стало те, що новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна було побачити безпосередньо в роботі. На спеціальному полігоні для демопоказів цього року компанії-учасниці продемонстрували 40 одиниць техніки.

Поділитись: