Виставка «АГРО-2015», м.Київ, червень 2015 року

Поділитись:

3-6 червня 2015 року в Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулась XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015». На виставці взяли участь понад 1100 учасників з 16 країн світу.

В рамках «АГРО-2015» відбулись спеціалізовані виставки:

«ЕкспоАгроТех»
Агротехніка і запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства. Агротранспорт. Агробудівництво. Вимірювальне обладнання.

«Hi-Tech АГРО»
GPS і GIS технології. Точне землеробство. Автоматизація. Управління підприємством АПК. Енергетика.

«Біопаливо»
Обладнання та технології для газового, рідкого та твердого біопалива. Котли та когенераційні установки. Сировина для виготовлення біопалива.
детальніше

«ANІMAL`EX»
Будівництво, реконструкція споруд для худоби і птиці. Ветеринарія. Генетика. Екологічно чисті продукти і технології. Кормова промисловість. Лабораторне та вимірювальне обладнання. Обладнання для утримання худоби та птиці. Птахівництво. Тваринництво. Утилізація.

«Рослинництво і агрохімія»
Агротехніка для рослинництва. Агрохімія. Екологічно чисті продукти і технології. Присадибне господарство, садівництво, городництво. Рослинництво. Теплиці.
детальніше

«ORGANIC»
Технології виробництва органічної продукції. Виробники органічної продукції. Сертифіковані органічні продукти харчування та напої. Органічне дитяче харчування. Органічне насіння. Еко-упаковка. Еко-добрива. Еко-корми. Органічна косметика та продукти гігієни.

«AGRO BUILD-EXPO»
Будівництво в АПК

«FISHEXPO»
Обладнання для промислового рибництва. Обладнання для утримання водойм. Корми. Обладнання для переробки та зберігання. Рибопосадковий матеріал. Рибгоспи.

Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями