Головне:

Відкриття сервісного центру «РДО УКРАЇНА», м.Вінниця, жовтень 2017 року

Поділитись:

17 жовтня 2017 року, компанія «РДО УКРАЇНА» запросила своїх клієнтів і партнерів на урочисте відкриття сервісного центру в місті Вінниця по вул. Житомирське шосе, 6. Такої великої кількості гостей на подібному заході можна побачити нечасто — цікавість до події, зокрема, з боку аграріїв виявилася неабиякою.

 

І це не дивно: торік місцеві зерновиробники зібрали рекордний урожай — 5,6 млн тонн збіжжя. Цього вдалося досягти, зокрема, й завдяки наявності в господарствах ефективної сільськогосподарської техніки. Так, за словами директора «РДО УКРАЇНА» Володимира Ковалінського, вінницькі аграрії мають понад 600 одиниць тільки самохідних сільськогосподарських машин John Deere, не враховуючи причіпну ґрунтообробну та посівну техніку. Аби вся техніка справно працювала, потрібно своєчасно та якісно її обслуговувати, проводити ремонтні роботи. Саме із цією метою компанія «РДО УКРАЇНА» й побудувала на околиці Вінниці просторий сервісний центр, що розташовується на 1,8 гектара.

 

«Як дилер техніки John Deere “РДО УКРАЇНА” обслуговує й відповідає за Вінницьку, Житомирську й Черкаську області. В нас є база в Житомирі, торік ми відкрили сервісний центр у Черкасах, але найбільший побудували на Вінниччині, адже це одна з найбільших областей за своїм аграрним потенціалом. У Вінницькому відділенні компанії “РДО УКРАЇНА” працюють понад 30 спеціалістів, половина з них — сервісні інженери, які готові вирішити найскладніші питання, пов’язані з ремонтом усієї лінійки техніки John Deere», — зазначив директор «РДО УКРАЇНА» Володимир Ковалінський.

 

Будівництво сервісного центру компанії «РДО УКРАЇНА» у Вінниці розпочалося в серпні 2016 року, а вже за 12 місяців звели цілий комплекс, що складається з кількох об’єктів. Це демонстраційні майданчики, на яких представлена техніка John Deere, двоповерхова споруда самого центру, у якій розташовані адміністративні приміщення, склад запасних частин і сама ремонтна зона. Це також допоміжні склади, приміщення для миття техніки, артезіанська свердловина й пожежний басейн, зона відпочинку та паркувальна зона для авто гостей і персоналу.

 

Сервісний центр побудовано з урахуванням усіх сучасних вимог до об’єктів такого призначення. Площа будівлі становить 3260 кв. метрів, із них частина — під офісом, де менеджери завжди раді прийняти відвідувачів, надати їм необхідну консультацію, допомогти у виборі потрібної техніки.

 

Окрема гордість компанії — сучасний двоповерховий склад запасних частин площею 800 кв. метрів. На першому поверсі зберігаються запчастини з високим коефіцієнтом оборочуваності (ті, що мають високий і постійний попит), на другому — запчастини, що що мають нижчий попит та виконують передусім функцію забезпечення безперебійної експлуатації техніки. Висота приміщень — до 3,5 м, дозволене навантаження на підлогу до 5 т/м2, що доз воляє зберігати будь-які, зокрема й важкі, запасні частини — двигуни, коробки перемикання передач тощо. Крім того, склад поділено на умовні зони зберігання запчастин за різними типами машин, таких як трактори, комбайни та причіпна техніка. Сьогодні на складі зберігається понад 9000 найменувань запчастин, а згодом ця кількість збільшиться ще на 20%.

 

Окрім основного складу поруч із ним розташовано ще два допоміжних — для негабаритних запчастин, а також для мастильних матеріалів і шин до техніки John Deere. Головна частина центру, що, власне, й робить його сервісним, — це ремонтна зона площею 800 кв. метрів, на якій розміщено 10 робочих місць, де одночасно можна проводити профілактику або ремонтувати 10 одиниць техніки — кожна зона має окремі ворота для в’їзду. Висота приміщення ремонтної зони сягає 7,5 м, тож сюди можуть заїхати як невеликий трактор, так і найбільший комбайн John Deere. Габаритні й важкі вузли підіймають і переміщують дві кран-балки вантажопідйомністю до 2,5 т кожна. Всі робочі місця оснащено необхідним обладнанням й інструментами, мають окремі під’єднання до електро- та пневмомережі, а також витяжки для відпрацьованих газів. Це дозволяє проводити діагностику машин з увімкненим двигуном, не виїжджаючи

за межі приміщення.

 

У будівництво сучасного й високотехнологічного комплексу у Вінниці інвестувала значні кошти материнська компанія «РДО УКРАЇНА» — американська компанія RDO Equipment Co., що була заснована 50 років тому і на сьогодні має понад 60 дилерських центрів в Америці, Європі й Австралії. На святі відкриття був присутній її засновник Рон Дуглас Оффутт, (який власне і дав свої ініціали компанії), зазначив, що інвестиції, вкладені в будівництво нового сервісного центру, це інвестиції в розвиток України.

 

Звісно, що на урочистому відкритті були присутні й представники основного партнера «РДО УКРАЇНА» — компанії-виробника сільськогосподарської техніки John Deere, від яких на адресу «РДО УКРАЇНА» теж пролунало багато теп лих слів. Зокрема, високо оцінив новий сервісний центр і перспективи співпраці генеральний директор ТОВ «Джон Дір Україна» Пітер Заксе.

 

«Побудований новий великий сервісний центр не просто відповідає, а набагато перевищує стандарти корпорації John Deere щодо таких об’єктів. Це свідчить, що «РДО УКРАЇНА» має далекоглядні плани, інвестуючи значні кошти в такі масштабні проекти для розвитку України», — зазначив Пітер Заксе.

Поділитись: