У Києві відбувся семінар "Стратегія FarmSight. Погляд в майбутнє із John Deere"

Поділитись:

Компанія John Deere активно працює у напрямку розробки нових інтелектуальних рішень для ведення сільського господарства. На виставці «ІнтерАГРО 2012» було представлено нову копцепцію FarmSight.
Для подальшого поширення інформації про ці продукти компанії на базі її центрального офісу в Києві, 16 лютого 2012 року, відбувся семінар, присвячений темі «Стратегія FarmSight. Погляд в майбутнє із John Deere».
Система John Deere FarmSight є системою, яка поєднує бездротові технології передачі даних і сучасні рішення точного землеробства. Вона дозволяє здійснювати комунікацію між технікою, власниками, операторами і дилерами, що підвищує ефективність роботи. Дана система допомагає фермерам по всьому світу ефективніше керувати парком машин і приймати зважені рішення в області агрономії.
На семінарі, детально було розглянуто телематичну систему моніторингу роботи машини – JDLink, яка забезпечує користувача необхідною для ефективної та економічної роботи інформацією. 
Користувачі JDLink через сайт www.jdlink.deere.com можуть управляти своїм парком машин в режимі онлайн, та отримувати в режимі реального часу важливу інформацію про роботу машини (наприклад, показники роботи двигуна, експлуатаційні показники, витрата палива, визначення їх місця розташування і оцінки їх продуктивності. 
За словами Лайла Н. МакМіллана, який проводив семінар, до 400 одиниць сільськогосподарської техніки в Україні, в найближчий рік будуть моніторитись за допомогою  JDLink, з подальшим збільшенням їх кількості.

Поділитись: