Точність як засіб виробництва

Поділитись:

1 грудня аграрії України зібралися в Києві на конференції «Точне землеробство», традиційним організатором якої є журнал The Ukrainian Farmer та AGP Media. Генеральним спонсором конференції виступила компанія «Трімбл». Учасниками заходу стали близько 120 агрономів, інженерів, директорів господарств, науковців, представників компаній, що працюють на ринку засобів для точного землеробства, дистанційного зондування та моніторингу в сільському господарстві.

Інформаційно насиченими і цікавими були виступи представників компаній, що реалізують технічні засоби і програмне забезпечення на ринку України. Зокрема, особливо хотілося б відзначити такі доповіді, як «TRIMBLEGPS: системи паралельного водіння і технології точного землеробства для всіх сезонів, культур, рельєфів та будь-якої техніки» (В’ячеслав Третяк, компанія «Трімбл»), «Використання ГІС та ДЗЗ технологій в інтересах сільського господарства» (Олексій Леонтьєв, компанія «Піксел Солюшенс»); «Можливості сучасних технологій у точному землеробстві» (Сергій Данильчук, Raven Industries GmbH), «Точний висів як частина точного землеробства» (Леонід Фадєєв, ТОВ «Спецелеватормлинмаш»).

Справжньою родзинкою конференції були виступи спеціалістів агропідприємств, які розповіли про практичний досвід впровадження систем точного землеробства, а також відповіли на численні запитання. Зокрема, це були Ярослав Бойко з агрокомпанії «Дружба-Нова», Герман Томсен з Німецького аграрного центру, Володимир Петровський з агрохолдингу «Промінь-Агро».

Учасники конференції відзначили високу інформаційну насиченість доповідей, актуальність представлених даних, а також комфортні умови для плідної й ефективної роботи, що їх зуміли створили організатори заходу.

Поділитись: