«Оптимальний ЗАХИСТ с/г культур у 2010 році».

Поділитись:

31 березня у Києві відбулася конференція «Оптимальний захист с/г культур у 2010 році», організаторами якої виступили AGP Media та журнал The Ukrainian Farmer за спонсорської підтримки компаній «Байєр» та «Лімагрейн Україна». Учасниками заходу стали близько 100 агрономів, директорів господарств, представників агрохімічних компаній та науковців.

Програма конференції дозволила охопити найважливіші питання захисту основних с/г культур: пшениці, ріпаку, цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи та сої, а також застосування мікродобрив. Однією з найбільш обговорюваних проблем стала боротьба на ринку засобів захисту рослин із фальсифікованою та контрафактною продукцією. 

Учасники заходу вже традиційно шляхом анкетування визначили найкращих доповідачів та теми доповідей конференції. Серед найкращих було виділено Миколу Косолапа, Анатолія Шіхерта та Віталія Федоренка. Найактуальнішими темами для наступних обговорень учасники виділили: «Система землеробства ноу-тілл та міні-тілл», «Захист ріпаку» та «Захист сої від шкідників та хвороб».

Поділитись: