Головне:

Міжнародний форум «Птахівництво та Індиківництво-2018», м.Львів, квітень 2018 року

Поділитись:

Птахівництво в Україні розвивається високими темпами, наші показники продуктивності птиці вже давно відповідають європейським нормам. Однак існує ще низка питань у галузі, що потребують швидкого вирішення. Наприклад, на багатьох підприємствах показники конверсії корму все ще не відповідають західним стандартам, є багато проблем із системами вентиляції, мінімізацією витрат на утримання птиці та ветеринарні обробки тощо.

 

Журнал «Наше Птахівництво» спільно з AGP Group шукали відповіді на найбільш актуальні запитання птахівників, організувавши шостий Міжнародний форум «Птахівництво-2018». Захід відбувся 18–19 квітня 2018 року у Львівському Будинку вчених. Форум відвідало понад 300 гостей, серед яких були керівники та власники господарств, лікарі ветеринарної медицини, технологи, спеціалісти з годівлі тощо.

 

Генеральним партнером заходу виступила компанія «Сева Санте Анімаль Україна». Партнер із діагностики — компанія CVD. Партнер з обладнання — Buschhoff. Офіційний партнер із годівлі птиці — фірма «Текро». Партнер з інкубації — Petersime. Партнер із виробництва кормових добавок — BASF. Технологічний партнер — Phileo Lesaffre. Спеціальний партнер — компанія «Новус Європа С.А./Н.В.». Інноваційнийпартнер—компанія Proteon Pharmaceuticals. Партнери з ветеринарії: «Альфа-Вет», «Ветфактор», КRКА, «Хіпра», «Біотестлаб».

 

У рамках форуму виступали іноземні та вітчизняні доповідачі, представники бізнесу, освіти й науки. Мова йшла насамперед про способи зменшення витрат на виробництво одиниці продукції, про те, як усунути наслідки технологічних порушень в утриманні птиці, про нові способи контролю бактеріального фону в господарстві. Надавалися практичні рекомендації щодо мінімізації витрат на опалення й освітлення в пташниках, способи уникнення інфекційних захворювань стада тощо. Майже кожен виступ супроводжувався активними обговореннями та запитаннями спеціалістів і спікерів.

 

Також уже втретє в рамках щорічного Міжнародного форуму журнал «Наше Птахівництво» провів семінар для спеціалістів індиківничої галузі «Індиківництво-2018». На сьогодні це єдиний великий захід для представників цього напряму виробництва, тому ми ставили собі за мету запросити найбільш цікавих і професійних доповідачів, серед яких були: закордонні фахівці, провідні спеціалісти найпотужніших індиківничих господарств України, відомі діячі науки. 

 

Ішлося про сучасні тенденції на цьому ринку, зокрема світові, новітню робототехніку, вплив способу утримання на розвиток кісткової тканини в індиків, оптимальні раціони для індичат і дорослої птиці. Порушували питання оптимізації виробничих процесів у господарстві з метою зменшення поточних витрат і збільшення прибутків, пропонували альтернативні способи лікування птиці, а також обговорювали класичні й найефективніші способи уникнення найбільш розповсюджених інфекційних хвороб в індиків.

 

Генеральним партнером семінару «Індиківництво-2018» стала компанія «Картсфен». Партнер із ветеринарії — «Сева Санте Анімаль Україна». Партнер із роботизації — OCTOPUS ROBOTS. Партнер із годівлі — INTER-EDINSTVO HOLDING. Спеціальний партнер — компанія GERCZAK.

 

Редакція журналу «Наше Птахівництво» разом з AGP Group висловлює щиру подяку всім учасникам форуму за активну позицію в обговоренні складних виробничо-технологічних питань і сподівається, що ця конференція стала ефективним майданчиком для спілкування, обміну досвідом, установлення нових ділових зв’язків і пізнання чогось нового на українському птахівничому ринку.

Поділитись: