Головне:

Міжнародний форум «Промислове ягідництво 2017» м.Вінниця, листопад 2017 року

Поділитись:

21 листопада у Вінниці понад 300 учасників міжнародного форуму «Промислове ягідництво-2017» мали можливість отримати знання від передових спеціалістів галузі з Польщі та України, ознайомитися з новинками техніки, технологій та селекції.

 

Організували форум AGP Group та журнал «Плантатор» за підтримки компаній-партнерів:

 

• генеральний партнер — Syngenta;

• офіційний партнер — «Долина агро»;

• спеціальний партнер — Polskie borowki;

• ексклюзивний партнер — ДП «Проектно-технологічне бюро»;

• інноваційний партнер — «БТУ-центр».

 

Інтерес до вирощування ягід зростає як в Україні, так і в країнах Євросоюзу. За ягідництво беруться ті, хто раніше вирощував зернові, овочі, або взагалі не мав стосунку до сільського господарства. Не тільки початківцям, а й досвідченим ягідникам було цікаво почути доповіді професора сільськогосподарського університету з Кракова Моніки Беняш щодо технології вирощування полуниць на стелажах, дізнатися про агротехніку вирощування ремонтантної малини. Крім того, прозвучали виступи:

 

  • професора Інституту садівництва в м. Скерневіце Волдемара Тредера про техніку та технології фертигації суниці,
  • професора Інституту садівництва в м. Скерневіце Яцека Рабцевича про механізоване збирання врожаю ягідних культур,
  • професора Інституту садівництва НААН України Людмили Шевчук з передпродажної підготовки, охолодження та транспортування врожаю ягід.

Практичним досвідом організації та ведення ягідного господарства поділився голова ФГ «Сади Полтавщини» Роман Цінченко, голова групи садівників «Стрийно сад» Люблінського воєводства Польщі  Збігнєв Холик, голова СФГ «Добрєва Д. Д.» в Ізмаїльському районі на Одещині Дмитро Добрєв та консультант зі Львівщини Любомир Стельмашук.

 

Доповідачам активно ставили питання як у залі, так і в кулуарах форуму. Чимало учасників конспектували доповіді, зверталися до спеціалістів по додаткові матеріали. Фермери відзначали високий рівень доповідачів, практичний характер доповідей та відмінну організацію заходу.

Поділитись: