Конференція "Системи землеробства" пройшла 31 травня 2012 року в Києві

Поділитись:

31 травня 2012 року, у Києві, організована журналом The Ukrainian Farmer, відбулася конференція «Системи землеробства». Подія зібрала агрономів-практиків та науковців з усієї України, завітали на конференцію і агрономи із США. 
Конференція стала зручним майданчиком для обговорення нових технологій, обміну досвідом та налагоджування ділових контактів. 
Успішним досвідом застосування мінімальних та нульових технологій із колегами поділилися головний агроном Харківського підрозділу ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» Юрій Лисак та заступник генерального директора з виробництва  «Приват-АгроХолдингу» Анатолій Іщенко. Жвавий відгук зустріла доповідь про використання сидератів та покривних культур від Андрія Усова, голови ФГ «Анастасія» з Дніпропетровської області. Олександр Ковтуненко з АХ «Мрія» розповів учасникам про дослідження, присвячене порівнянню  традиційної та енергоощадної технологій, яке нещодавно було розпочате у господарствах холдингу.
Цікавими були і доповіді науковців. Про те як правильно обирати сівалки учасникам розповів заступник директора УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Віктор Погорілий, про організацію мінерального живлення за різних систем землеробства – доктор с.-г. наук Сергій Крамарьов,  доповідь про мікробіологічний фактор родючості ґрунту зробив доктор с.-г. наук Віталій Волкогон.
Генеральним спонсором конференції виступила компанія «АгроМир», офіційним партнером – компанія «Вадерстат», ексклюзивним партнером – компанія «КУН-Україна». Участь у роботі конференції також прийняли компанії «Орсман» та «Монсанто Україна».

Поділитись: