Конференція "Точне землеробство 2012", 25 жовтня 2012 року

Поділитись:

25 жовтня в Києві відбулася вже традиційна – третя – конференція «Точне землеробство». Традиційними її організаторами були журнал The Ukrainian Farmer та AGP Media Conferences. Генеральним спонсором конференції виступила компанія «Трімбл», офіційним партнером – «Рейвен», ексклюзивним партнером – «Ведерстад», технічним партнером – «Джон Дір». Учасниками заходу стали близько 150 агрономів, інженерів, директорів господарств, науковців, представників компаній, що працюють на ринку засобів для точного землеробства, дистанційного зондування та моніторингу в сільському господарстві.
Інформаційно насиченими і цікавими були виступи представників компаній, що реалізують технічні засоби і програмне забезпечення на ринку України. Зокрема, особливо хотілося б відзначити такі доповіді, як «TRIMBLE GPS: системи паралельного водіння і технології точного землеробства для всіх сезонів, культур, рельєфів та будь-якої техніки» (В’ячеслав Третяк, компанія «Трімбл»); «Можливості сучасного обладнання від Raven Industries на всіх етапах землеробства» (Сергій Данильчук, компанія «Рейвен»); «Сівалки компанії «Ведерстад» в системі точного землеробства» (Валерій Кремсал, компанія «Ведерстад»), «Досвід запровадження та використання систем точного землеробства в «Мрія Агрохолдинг» (Володимир Пуршега, ТОВ «Механі К»), «Техніка і програмне забезпечення ТОВ «Агромашресурс»: оптимальне співвідношення можливостей, якості та ціни» (Сергій Бахар, ТОВ «Агромашресурс»).
Справжньою родзинкою конференції були виступи спеціалістів агропідприємств, які розповіли про практичний досвід впровадження систем точного землеробства, а також відповіли на численні запитання. Зокрема, це були Максим Маярчук з корпорації «Сварог Вест Груп», Олександр Гірман з «Дружба-Нова», Дмитро Подопригора з «Агрофьюел Україна», Сергій Демиденко з «Агропродінвест».
Учасники конференції відзначили високу інформаційну насиченість доповідей, актуальність представлених даних, а також комфортні умови для плідної й ефективної роботи, що їх зуміли створили організатори заходу.

AgroTimes.net 

Поділитись: