Конференція «Точне землеробство»

Поділитись:

2 грудня в Києві відбулася конференція «Точне землеробство», яка була організована спільними зусиллями AGP Media та журналу The Ukrainian Farmer. Генеральним спонсором конференції виступила компанія «Агро ІТ», а офіційним –  «ТіДжет Технолоджис». Учасниками заходу стали близько 120 агрономів, інженерів, директорів господарств, науковців, представників компаній, що працюють на ринку засобів для точного землеробства, дистанційного зондування та GPRS-моніторингу в сільському господарстві.

Програма конференції об’єднала в собі виступи як представників науки, що розкрили теоретичні аспекти ведення точного землеробства та перспективні напрацювання, так і практиків, які поділилися секретами застосування цих сучасних технологічних рішень у реальних умовах поля. Інформаційно насиченими і цікавими були виступи представників компаній, що реалізують технічні засоби і програмне забезпечення на ринку України. Зокрема, особливо хотілося б відзначити такі доповіді, як «Системи точного землеробства на різних видах робіт – посівна кампанія, обробіток ґрунту, догляд за посівами і їх збирання» (Костянтин Хоменко, компанія «Агро ІТ»), «Системи паралельного водіння швейцарської компанії Leica Geosystems AG» (Микола Куценко, ТОВ «Агро-Інвест»); «TRIMBLE GPS: системи паралельного водіння і рішення для точного землеробства для всіх сезонів, культур, рельєфів и для будь-якої техніки» (В’ячеслав Третяк, ТОВ «Нодак»); «GPS-навігація, автоматизоване управління секціями штанги й автоматичне водіння» (Ліза Жукова-Вільгельм, «ТіДжет Технолоджис»). Із великою вдячністю і зацікавленістю учасники конференції сприйняли виступи спеціалістів агропідприємств, які розповіли про практичний досвід впровадження систем точного землеробства, а також відповіли на численні запитання. Зокрема, це були Володимир Петровський з агрохолдингу «Промінь-Агро», Олег Москаленко, Ярослав Бойко та Олександр Карась з агрокомпанії «Дружба-Нова», Кіс Хейзінг з агрокомпанії «Кищенці».

Учасники конференції відзначили високу інформаційну насиченість доповідей, актуальність представлених даних, а також якісну роботу організаторів заходу, що змогли створити умови для плідної й ефективної роботи.

The Ukrainian Farmer

Поділитись: