Конференція «Точне землеробство», 4-5 вересня 2014 року

Поділитись:

На початку вересня журнал The Ukrainian Farmer та AGP Media Conferences провели свою традиційну конференцію «Точне землеробство». Водночас, нинішнього року ця конференція мала істотну особливість – вона проходила протягом двох днів: першого дня учасники мали змогу ознайомитися з інноваційними технологіями в теорії, а другого, завдяки головному партнеру заходу корпорації «Сварог Вест Груп», побачити їх на практиці – в полі.

 

Генеральним спонсором конференції виступила компанія «Трімбл», офіційним партнером — «Ведерстад», ексклюзивним партнером — «Case IH», технічним партнером — ТМ «Плюс», спеціальним партнером — «Агроштурман Україна»; також партнером конференції виступив пул компаній «Єврофінс», «Джеозіс» і «Абсолют Кволіті Лаб».

 

Послухати доповіді спеціалістів і взяти участь в обговоренні питань, що стосуються найбільш передової ланки знань в аграрному виробництві, приїхали близько 100 агрономів, інженерів, директорів господарств, науковців, представників компаній, які працюють на ринку засобів для точного землеробства, дистанційного зондування та моніторингу в сільському господарстві.

 

Інформаційно насиченими та цікавими були виступи представників компаній, що реалізують технічні засоби й програмне забезпечення на ринку України. Зокрема, особливо хотілося б відзначити такі доповіді:

 

  • TRIMBLEGPS: системи паралельного водіння і технології точного землеробства для всіх сезонів, культур, рельєфів та будь-якої техніки — В’ячеслав Третяк, компанія «Трімбл»;
  • Догляд за рослинами з новими технологіями від «Case IH» — Микола Чорнонос, компанія «Case IH»;
  • Точність висіву технічних культур у системі точного землеробства — Валерій Кремсал, компанія «Ведерстад»;
  • Шлях до точного землеробства від А до Я — Дмитро Гаврілей, компанія «Абсолют Кволіті Лаб», Інеса Вурей, компанія «Джеозіс», Лілія Розенбергайте, компанія «Єврофінс»;
  • Практичне втілення елементів точного землеробства — Андрій Тирінов, компанія «Агроштурман Україна»;
  • Точне картографування ґрунтів за допомогою сканування для застосування технологій змінного внесення — Крістіан де Фріз, компанія «Агрі 2,0».

Справжньою родзинкою першого дня конференції були виступи спеціалістів агропідприємств, які розповіли про практичний досвід упровадження систем точного землеробства, а також відповіли на численні запитання. Зокрема, це були Дмитро Костерєв та Ігор Демчук (ПП «Західний Буг»), Максим Маярчук (корпорація «Сварог Вест Груп»), Віктор Сонець (ПАТ «ТАКО»).

 

На другий день учасники конференції протягом кількох годин мали змогу спостерігати за практикою застосування різноманітних технічних засобів точного землеробства – системи паралельного водіння, обприскувача зі змінним внесенням робочого розчину, безпілотного літального апарату, мобільного пробовідбірника, сівалки точного високошвидкісного висіву, машини для вимірювання електропровідності ґрунту тощо.  Усі, хто взяв участь у роботі конференції, відзначили її високу інформаційну насиченість, актуальність представлених даних, а також комфортні умови для плідної та ефективної роботи, що їх зуміли створили організатори заходу.

 

Поділитись: