Конференція "Точне землеробство 2013"

Поділитись:

21 листопада нинішнього року журнал The Ukrainian Farmer та AGP Media Conferences уже вчетверте провели конференцію «Точне землеробство». Її генеральним спонсором виступила компанія «Трімбл», офіційним партнером — «Рейвен», ексклюзивним партнером з техніки — «Ведерстад», технічним партнером — «Джон Дір», ексклюзивним шинним партнером — «Технооптторг» і спеціальним партнером — «Топкон». Послухати доповіді спеціалістів і взяти участь в обговоренні питань, що стосуються найбільш передової ланки знань в аграрному виробництві, приїхали близько 100 агрономів, інженерів, директорів господарств, науковців, представників компаній, які працюють на ринку засобів для точного землеробства, дистанційного зондування та моніторингу в сільському господарстві.

Інформаційно насиченими та цікавими були виступи представників компаній, що реалізують технічні засоби й програмне забезпечення на ринку України. Зокрема, особливо хотілося б відзначити такі доповіді:

• TRIMBLE GPS: системи паралельного водіння і технології точного землеробства для всіх сезонів, культур, рельєфів та будь-якої техніки — В’ячеслав Третяк, компанія «Трімбл»;
• Динаміка на напрям розвитку обладнання для точного землеробства — Сергій Данильчук, компанія «Рейвен»;
• E-Services. Універсальна платформа для точного землеробства — Валерій Кремсал, компанія «Ведерстад»;
• Системи управління інформацією від компанії «Джон Дір» — Сергій Титаренко, ТОВ «Агротек»;
• Упровадження технологій автоматичного водіння «Топкон» у мережі референтних станцій TNN-TPI GNSS Network» — Микола Черновий, компанія «Топкон»;
• «Технооптторг» — шинний супермаркет — Дмитро Шабатура, компанія «Технооптторг».

Справжньою родзинкою конференції були виступи спеціалістів агропідприємств, які розповіли про практичний досвід упровадження систем точного землеробства, а також відповіли на численні запитання. Зокрема, це були Олег Москаланко (компанія «ІСТ Агро»), Максим Маярчук (корпорація «Сварог Вест Груп»), Денис Герасименко (ФГ «Агро-1»), Дмитро Дібров (ПСП «Світанок»), Андрій Тирінов (компанія «Олстас-Льон»).

Не залишив байдужими учасників конференції виступ президента «Української аграрної конфедерації» Леоніда Козаченка.
Учасники конференції відзначили високу інформаційну насиченість доповідей, актуальність представлених даних, а також комфортні умови для плідної та ефективної роботи, що їх зуміли створили організатори заходу.

 

 

Поділитись: