Головне:

Конференція «Свинокомплекс-2017», м.Львів, жовтень 2017 року

Поділитись:

18-19 жовтня 2017 року журнал The Ukrainian Farmer та AGP Group провели конференцію “Свинокомплекс – 2017”, котра відбулася у Львові.

 

Свинарі України щодня приймають численні виклики, серед яких можна виокремити два головних — економічний й епізоотичний. Зміна податкового законодавства в частині скасування спеціального режиму ПДВ та епідемія африканської чуми свиней призвели до скорочення поголів’я свине проти минулого року майже на 80 тис. Однак, незважаючи на складні економічні умови, вітчизняне свинарство й далі розвивається. Фермерські господарства знаходять нові ресурси для успішної роботи й отримання прибутків, науковці проводять дослідження в генетиці та лікуванні. Таким чином, конференція, яку кожного року проводить AGP Group і журнал The Ukrainian Farmer, є чудовим майданчиком для спілкування фахівців у професійному колі та можливості подискутувати й обмінятися досвідом.

 

Ось і нинішній рік не став винятком. Цього разу наприкінці жовтня організатори зібрали провідних спеціалістів-практиків у Львівському будинку вчених. Захід був дводенним, традиційно у форматі доповідей і дискусій.

 

У перший день запрошені фахівці обговорили всі ті питання, що бентежать кожного зі свинарів понад усе: про біобезпеку в господарстві говорили Віктор Робейко — керівник виробництва ТЗоВ «Даноша», а про методи боротьби з АЧС — Володимир Поліщук, національний консультант ФАО. Також учасники конференції обговорили проблеми репродукції, генетичні причини неплідності свиноматок (Олександр Бабань, представник компанії «Текро») й про потреби в раціоні високопродуктивних свиноматок (Володимир Радченко, керівник кормозаводу ТзОВ «Галичина-Захід»). Однак найбільшої дискусії першого дня викликала доповідь із раціональної антибіотикотерапії (Вікторія Недвига, канд. вет. наук, менеджер з розвитку ветеринарних препаратів ТОВ «КРКА Україна»).

 

Наступного дня конференцію розпочав Олексій Пухов — головний технолог компанії «Фрідом Фарм Бекон». Спираючись на власний досвід, він розповів, як розв’язав проблему виробництва кормів у господарстві. А от справжню дискусію викликав Василь Уcатенко, лікар ветеринарної медицини, своєю доповіддю про особливості будови підлоги на свинокомплексах. Хотілося б також виокремити доповідь про новий вид фітази для успішного вигодовування у свинарстві (Роберт Рюле, доктор аграрних наук, БАСФ). Про патології свиней розповів завідувач лабораторії патанатомії та бактеріології ТОВ «Центр ветеринарної діагностики» Денис Древаль.

 

Загалом у заході взяли участь понад 200 представників фермерських господарств, ветеринарних лікарів, консультантів і фахівців. Допомогли організувати конференцію компанії-партнери «Хема», ТОВ «КРКА Україна», «Ветеко», INVESA, «Хіпра-Україна», «Біовета», представництво АТ «Новус Європа С.А./Н.В.», «Тігса», БАСФ, ТОВ «Генетична компанія», «ДСМ», «ВетАгро», ТОВ «Центр ветеринарної діагностики»,ТОВ «Скіолд Україна», ТОВ «ГЕА Україна».

 

AGP Group і журнал The Ukrainian Farmer вдячні всім за участь у конференції й активність під час обговорення складних галузевих питань.

Поділитись: